preskoči na sadržaj

Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica

 

Razred           Razrednik

I                      Maja Hamilton, prof.def., e-mail: maja.hamilton@skole.hr
II.-IV               Jasna Vrabec dipl.def. učiteljica razredne nastave, e-mail: jasna.vrabec1@skole.hr
III                    Lidija Diminčić, prof.def., e-mail: lidija.dimincic@skole.hr

V                     Kristina Majdak, prof.def.,učitelj savjetnik, e-mail: majdak.kristina@skole.hr

VI                    Ivana Matić Grgić, prof. reh., e-mail: ivana.matic-grgic@skole.hr
VI-VII               Andreja Stojanović, prof. def., e-mail: andreja.stojanovic@skole.hr
VII                   Ana Muhvić, mag.relig.padag. i katehetike, učitelj mentor, e-mail: ana.muhvic1@skole.hr
VIIIa                Marija Kirinić, dipl. def., nastavnik razredne nastave, učitelj mentor, e-mail: kirinic.marija@skole.hr
VIIIb                Josipa Gorup - Rožić, prof. def., e-mail: josipa.gorup-rozic@skole.hr       

         

Učitelji u neposrednom radu

Ana Mijić, mag.educ.reh., e-mail: ana.mijic4@skole.hr

Ivan Dubravica, mag. cin., e-mail: ivan. dubravica1@skole.hr

Doroteja Vlah, mag.rehab.educ., e-mail: doroteja.vlah@skole.hr

 

Odgojno obrazovne skupine

Zagrebačka 90                     

  Ia  OOS           Ines Ilečić, prof.educ.reh., e-mail: ines.ilecic@skole.hr

  Ib  OOS           Ena Ključe, mag.rehab.educ., e-mail: ena.kljuce@skole.hr
  Ic  OOS           Zdenka Lisec, prof.def., e-mail: zdenka.zubak-libjak@skole.hr
 IIb  OOS           Melanija Berat Matusina, dipl.def.soc.ped., e-mail: melanija.berat-matusina@skole.hr

III    OOS            Marijana Samec, prof.def., e-mail: marijana.samec1@skole.hr

        

Kolodvorska 68       

IIa  OOS         Ines Ptujec, prof.def., e-mail: ines.ptujec@skole.hr

IVa  OOS        Stjepan Kolarec, prof.def., e-mail: stjepan.kolarec2@skole.hr

IVb  OOS        Ivana Petrović, dipl.def. nastavnik razredne nastave, e-mail: ivana.petrovic14@skole.hr

 

Stručni suradnici

Ivanka Mijić, dipl.soc.ped.-stručni suradnik savjetnik, e-mail: ivanka.mijic@skole.hr

Hana Tomčić, mag. log., e-mail: hana.tomcic@skole.hr

Marija Pintarić, prof. psih., e-mail: marija.pintaric3@skole.hr

 

ODGOJ I EDUKACIJSKA REHABILITACIJA

odgojne       odgajatelj

skupine

I                   Matea Krišto, prof.soc.ped., e-mail: matea.kristo3@skole.hr

II                  Anja Maričić, dipl.def.soc.ped., e-mail: anja.maricic2@skole.hr

III                 Željko Libjak, prof. TZK, e-mail: zeljko.libjak@skole.hr

 

Stručni djelatnici u neposrednom radu s korisnicima

Gordan Hosni, dipl.soc.ped., e-mail: gordan.hosni@skole.hr

Vana Majer, mag.paed., e-mail: vana.majer@skole.hr

Danijel Engelman, e-mail: danijel.engelman@skole.hr

 

Provoditelji rehabilitacijskih postupaka

Franciska Oručević, mag. rehab. educ., SI pedagog, e-mail: franciska.olujic@skole.hr

Ana Abramović, mag. log., e-mail: ana.abramovic3@skole.hr

Jelena Klopotan, prof. psih., e-mail: jelena.klopotan@skole.hr

Marija Jandera, bacc.physioth, e-mail: marija.jandera@skole.hr

Ivan Detelić, radni instruktor, e-mail: ivan.detelic@skole.hr

Tajana Kufrin Radoš, radni instruktor, e-mail: tajana.kufrin-rados@skole.hr

 

 

.

 

 

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 
Kalendar
« Svibanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

 
Korisni linkovi
 
 > INFORMACIJE  > roditelji
CMS za škole logo
Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica / Zagrebačka ul. 90, HR-10410 Velika Gorica / czoo-velikagorica.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-velikagorica.skole.hr
preskoči na navigaciju